#1 2010-04-02 12:04:21

 farmerNH

Zaawansowany

12992646
Skąd: PSR
Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 238
Maszyna New Holland: TD60D

New Holland świętuje sukces BLUE POWER

Potwierdzają one starania marki, aby zaoferować klientom najlepszą technologię i rozwiązania ułatwiające prace rolne i zwiększające produktywność. Aby uczcić te sukcesy, firma przygotowuje się do światowej premiery edycji specjalnej "Blue Power" dwóch modeli ciągników, która miała miejsce na wystawie FIMA w Hiszpanii w dniach od 9 do 13 lutego.

Wyróżnienie "Złoty Ciągnik za Rozwiązania Konstrukcyjne" stanowi wyraz uznania dla firmy New Holland za doskonałość projektów, zwłaszcza za podłokietnik SideWinder™ II z intuicyjnymi elementami sterowniczymi opracowanymi pod kątem ułatwienia obsługi i zwiększenia komfortu operatora. Ten nowy pulpit obejmuje dźwignię sterowniczą CommandGrip™ oraz wyświetlacz z ekranem dotykowym Intelliview™  III – pierwszy monitor na rynku, w którym zintegrowane zostały elementy sterownicze ciągnika
i podłączonych do niego narzędzi, jak również elementy sterownicze układu automatycznego prowadzenia IntelliSteer™. Wprowadzenie tych elementów sterowniczych jest bezpośrednim wynikiem komunikacji między firmą New Holland i jej klientami, odzwierciedlając ich sugestie oraz oczekiwania.

http://agriculture.newholland.com/PublishingImages/cnhimg/we/bluepower/2008.gif Te dwa wyróżnienia zostały również przyznane przez jury złożone z 20 europejskich dziennikarzy reprezentujących prasę branżową na wystawie Agritechnica 2008 innemu ciągnikowi New Holland z serii T7000, a mianowicie modelowi T7060 Power Command™. Decyzja jury została potwierdzona przez klientów, którzy potwierdzili doskonałe rozwiązania zastosowane w  przekładni napędowej Powershift wprowadzonej w ciągnikach T7000, pozostającą jedynym rozwiązaniem tego typu oferowanym na rynku w tej klasie ciągników, a także kabiną o najniższym poziomie hałasu i najlepszej widoczności.

Te ostatnie sukcesy czynią serię T7000 rekordzistką cieszącą się największą liczbą czołowych pozycji w trzynastoletniej historii tytułu "Ciągnika Roku".

http://agriculture.newholland.com/PublishingImages/cnhimg/Agritecnica09/awards_T7000AC.gif Unikalność tych specjalnych edycji “Blue Power” ciągników T7070 Auto Command oraz “ T7060 Power Command została wizualnie podkreślona poprzez karoserię pomalowaną na uderzający odcień niebieskiego, przypominający luksusowe samochody sportowe Maserati, ze srebrnymi i chromowanymi akcentami.

Ciągniki T7070 AutoCommand™ “Blue Power” będą dostępne z bogatym wyposażeniem obejmującym podłokietnik SideWinder™ II, ekran Intellivew III, układ automatycznego naprowadzania IntelliSteer oraz przedni TUZ . Auto Command posiada łatwą w obsłudze przekładnie bezstopniową (CVT) opracowaną przez firmę New Holland, oferującą płynne sterowanie wzrostem prędkości.

Ciągniki T7070 Power Command w edycji “Blue Power” będą posiadać takie same funkcje i wyposażenie, jak cała seria T7070, włącznie z pulpitem Side Winder II. Zastosowana w serii Power Command najlepsza w swojej klasie przekładnia napędowa Powershift przekłada się na płynną zmianę zakresów oraz całkowitą kontrolę podczas operacji wymagających dużego obciążenia.

Podłokietnik SideWinder II dostępny w ciągnikach należących do serii T7000 i T6000 zdobył również uznane wyróżnienia 2009 Good Design™ przyznawane przez chicagowskie muzeum architektury i projektowania The Chicago Athenaeum  i Europejskie Centrum Studiów Architektonicznych, Artystycznych, Projektowych i Urbanistycznych oraz AE50 przyznawane przez stowarzyszenie ASABE (American Society of Agricultural and Biological Engineers), jak również nagrodę za innowację na wystawie FIMA w Hiszpanii.

Podczas projektowania serii T7000 New Holland współpracował z firmami: FPT (Fiat Powertrain Technologies w zakresie silnika, Bosch-Rexroth w zakresie rozdzielenia mocy w przekładni bezstopniowej, SKF - dostawcą elektronicznego hamulca postojowego oraz z firmą Trelleborg w zakresie dostaw opon. http://www.deblaauw.nl/bestanden/image/PC110225a.JPG

Ostatnio edytowany przez farmerNH (2010-04-02 12:06:18)


http://images.chomikuj.pl/button/farmerNH.gif

Offline

 

#2 2010-12-13 18:45:17

 DJBOMBA12

http://img510.imageshack.us/img510/4002/rangafin1.png

Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 656
Maszyna New Holland: TL90A ;)

Re: New Holland świętuje sukces BLUE POWER

Przenoszę do PunPortal

Offline

 
Forum o Bydle Mlecznym i Mięsnym

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Dąbki agroturystyka hurtownia opakowań Piła http://imperiumnet.pl/ http://plaw.pl/ http://24h-eu.pl/