Forum o marce New Holland

Forum o marce New Holland

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2020-11-22 11:23:51

Jacq

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-11-22
Posty: 1

TN75V Czujnik załączonego napędu WOM

Witam.
Jest to mój pierwszy post więc witam Wszystkich.
Kupiłem ciągnik NH TN75V z 2001 roku i jest fajnie ale w ciągniku jest/była rozerwana wiązka elektryczna, która przechodzi pod skrzynią biegów. Wszystkie przewody już ogarnąłem ale okazało się, że zostały mi dwa przewody ;-). Ale ma to uzasadnienie (na szczęście). Chodzi o to, że w tym miejscu odchodzi od wiązki 2 lub 4 przewody do kostki, która jest wpięta w czujnik 87302930. Z tego czujnika mam 4 przewody (kostka jest również oderwana od czujnika): czarny, niebieski, brązowy, żółto-zielony. Z wiązki pod ciągnikiem zostały mi wolne przewody: szaro-żółty i szaro-granatowy (ciemno niebieski).
Czy mógłby ktoś mi podesłać jakiś schemat lub przynajmniej napisać jak to połączyć? Będę wdzięczny za pomoc.
Generalnie jestem zaskoczony kiepską jakością przewodów użytych w tej instalacji. Izolacja na poszczególnych żyłach dość łatwo pęka (jakby była już utleniona) ale to kozę być też spowodowane bardzo kiepskimi osłonami izolacji, ponieważ te są mocno popękane i powykruszane. Ale to takie tylko spostrzeżenie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Offline

 
Forum o Bydle Mlecznym i Mięsnym

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora